Menu
Toptan alımlarınız için Eminönü Tahtakale Şarkhan mağazamıza bekleriz. Sitemizdeki ürünleri toptan fiyatlarla almak ve toptan üyelik için bize ulaşabilirsiniz.

Doğaltaş Unisex Krizopras Taşı Kolye - IMRKL00264

Doğaltaş Unisex Krizopras Taşı Kolye - IMRKL00264
81.00 TL
  • Stokta Kalan: 4

Doğal yeşil ağırlıklı renk tonlarıyla şekilsiz krizopras taşı kullanılarak tasarlanmış krizopras kolye olup ortalama zincir 50 CM boyutundadır. Ürün doğal taş olduğundan hem erkek hem de kadınlar tercih edebilir. Doğum günü, sevgililer günü, babalar günü gibi özel günlerinizde sevdiklerinize vereceğiniz güzel bir aksesuardır.

Perakende alımlarda zincir ücretsizdir.

Krizopras, kalsedon grubunun bir üyesidir. İngilizce ismi Chrysoprase’dır. Krizopraz olarakta telaffuz edilir. Rengi, soluk yeşil, sarımsı yeşil gibi kendine has bir yeşildir. Krizopras taşına yeşil rengini veren Nikel elementidir ve yoğunluğuna göre yeşil renk koyulur. Az miktarda Nikel içerir.

Yarı saydam yada opak olarak bulunan krizopras, kalp çakrası için çalışır. Tüm burçlar ile uyumlu bir taştır. Zafer taşı olarak bilinir. Başarı ve Galibiyet taşıdır. Antik çağlardan bu yana spiritüel (ruhsal, manevi, psikolojik) korunmanın sembolü olarak kabul edilmiş ve meditasyon taşı olarak kabul görmüştür.

Temizliğinde kimyasal maddeler ile temastan kaçınılmalıdır. Su ile nazikçe temizleyebilirsiniz.. Krizopras ısıya maruz bırakılmamalıdır. Kullanmadığınız zaman çizilmemesi için bir kese içerisinde saklanması uygundur.

Çakra : Kalp Çakrası

Çıkarıldığı Yerler : ABD, Brezilya, İsviçre, Burma, Rusya, Avustralya

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »
     
 

Yeni Yazılım Alt Yapısı Geçiş Süreci 

Web Sitemiz Yeni Yazılım Alt Yapısı İle Güncellenmiştir.

Mevcut Üyelik Bilgileriniz Yeni Sisteme Aktarılmıştır,

Eski Şifreler Mevcut Sistemde Yeniden Oluşturulmak Üzere

Şifremi Unuttum Linki Üzerinden Yeniden Talep Edilerek Yenilenmelidir.

 
     

 

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı
ShopPHP | v5