Menu
Alışveriş Sepetiniz
Toptan alımlarınız için Eminönü Tahtakale Şarkhan mağazamıza bekleriz. Sitemizdeki ürünleri toptan fiyatlarla almak ve toptan üyelik için bize ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda

İmran Doğal Taş, İstanbul Fatih İlçesi Eminönü semtinde faaliyetlerini sürdürmekte olup ve doğal taş sektöründe en köklü firmalardan biridir. Doğal taş, takı, aksesuar gibi sektörlerde binlerce ürün yelpazesi olan İmran Doğal Taş'ta aynı zamanda kolye, bileklik, küpe, yüzük, halhal, kehribar, bijuteri takılar, pandüller, inciler ve çeşitli boncuklar bulabilirsiniz. Aynı zamanda tüm süs taşlarından tasarlanmış tesbihlerde zengin çeşitleriyle tesbih severleri beklemektedir. 

İmran Doğal Taş toptan doğal taş satış mağazasıyla takı tasarımcıları, mağazalar, online satış yapan kişi ve kurumlara hizmet vermektedir.

20 yıldan fazladır hizmet veren firmamızdan ürün almak isteyen müşterilerimiz aynı zamanda imrandogaltas.com sitesi, instagram, facebook, diğer sosyal medya araçlarından ve  whatsap üzerinden sipariş verebilirler. Firmamız tüm sosyal medya kanallarında hizmet vermektedir.

Firma Unvanı : İmran Bijuteri Hediyelik Eşya İnci Tekstil LTD ŞTİ

Merkez : Tahtakale Mah. Vasıf Çınar Cd. No:17 D:106  Fatih / İstanbul

E-mail : info@imrandogaltas.com

Telefon : 0212 522 76 62