Menu
Alışveriş Sepetiniz
Toptan alımlarınız için Eminönü Tahtakale Şarkhan mağazamıza bekleriz. Sitemizdeki ürünleri toptan fiyatlarla almak ve toptan üyelik için bize ulaşabilirsiniz.

Kalp Kesim Hematit Doğal Taş Kolye -IMRKL00256

Kalp Kesim Hematit Doğal Taş Kolye -IMRKL00256
Kalp Kesim Hematit Doğal Taş Kolye -IMRKL00256
-0 %
Kalp Kesim Hematit Doğal Taş Kolye -IMRKL00256
Kalp Kesim Hematit Doğal Taş Kolye -IMRKL00256
Kalp Kesim Hematit Doğal Taş Kolye -IMRKL00256
37,34TL
37,34TL
Vergiler Hariç: 31,65TL
  • Stokta Kalan: 94

Ortalama 2.5 CM boyutunda kalp kesim kolye hematit taşı. Fiyat 1 adet hematit taşı fiyatıdır.

Hematit, kayalarda ve topraklarda yaygın olarak kullanılan bir demir oksittir. Kaynaklarda kan taşı olarak da bilinir. Bu nedenle rengi daha çok kırmızı ve kahverengidir. Eski çağlardan günümüze kadar birçok alanda değerlendirilen Hematit Taşı nitelik bakımından zengin bir taş olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle birçok farklı doğal taş gibi çeşitli aksesuarlarda yerini alsa da pigment olarak kullanılmasıyla da diğer doğal taşlardan ayrılmaktadır. Hematit Taşı aynı zamanda çelik üretiminde kullanılan temel mineraldir.
hematit

HEMATİT TAŞI’NIN BİLİNEN FAYDALARI

Hematit Taşı, insanlar üzerindeki statik yükün nötrlenmesi ve azaltılması yönünde onarıcı özelliğe sahip değerli bir taştır. Adının aynı zamanda Kan Taşı olarak bilinmesinin bir diğer nedeni kan ile ilgili yaşanabilecek rahatsızlıklarda da kullanılmasından kaynaklanır. Bunun yanında iç organlar üzerinde olumlu bir frekans sağlar. Bel soğukluğa iyi gelmesi, saçları gürleştirmesi ve hafızayı güçlendirmesi bakımından da çok fazla tercih edilmektedir.
tas

KÜNYE

Sertlik: 5-6
Özgül Ağırlık: 4,9 – 5,3
Renk: Gri, Siyah – Metalik
Çıkarıldığı Yerler: Brezilya, Kanada, G. Amerika, Çin, İngiltere, Almanya
Çakralar: Kök çakra

ANI YÜZÜK’TE HEMATİT TAŞI

Daha çok kan rahatsızlıkları nedeniyle tercih edilmesi ve istatistiklere göre Türkiye’de ve dünyanın birçok yerinde kan basıncı ve damar yolları hastalıklarında erkeklerin ön planda olması durumu, Anı Yüzük’ün bu taşı özellikle erkek yüzüklerinde ağırlıklı olarak kullanmasına sebep olmuştur. Hematit Taşı yukarıda bahsettiğimiz diğer birçok hastalığın da şifa kaynağı olarak alıcısına sunulmaktadır. Sizler de bu zarif duygulara temas etmek isterseniz detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilir ve bizlere ulaşabilirsiniz.
Hematit taşı içeren aksesuarlarımız için buraya göz atabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi