Menu
Toptan alımlarınız için Eminönü Tahtakale Şarkhan mağazamıza bekleriz. Sitemizdeki ürünleri toptan fiyatlarla almak ve toptan üyelik için bize ulaşabilirsiniz.

İşlenmemiş Doğal Ham Hemimorfit Taşı ( 5 CM) - IMRKT00109

İşlenmemiş Doğal Ham Hemimorfit Taşı ( 5 CM) - IMRKT00109
132.68 TL
  • Stokta Kalan: 0

Ortalama 5 CM boyutlarında işlenmemiş şekilsiz ham hemimorfit taşı. Ürün piyasadaki sıkma taşlardan olmayıp tamamen doğaldır. Fiyat 1 adet taş fiyatıdır. Yaklaşık ağırlık 70 gramdır.

Genellikle uçuk mavi, opak yeşil, beyaz, gri ve kahverengi renk skalasına sahip olan Hemimorfit (hemimorphite yada kalamin ismi ile de bilinir.),  doğal taşlar arasında nadir bulunan bir taştır. Doğada az bulunan ve işlenmesi zor olan çinko ağırlıklı bir mineraldir. Sert ama kolay kırılır bir yapıya sahiptir. Doğada genellikle ince çubuksu kristaller halinde bulunmaktadır. Ayrıca şekilsiz kayalar halinde de bulunabilmektedir. Avusturya, Güney Afrika, İngiltere, Polonya, Tayland çıkarıldığı ülkelerden bazılarıdır. Duygulara hitap eden Hemimorfit taşı Terazi burcu taşlarındandır. Hemimorfit taşı aynı zamanda Kalamin ve Çinko Silikat olarak da adlandırılır.

Çakra : 3. Göz ( Alın )

Hemimorfit taşı pozitif enerjinin açığa çıkmasında büyük rol oynar, kişinin içindeki enerjiden pozitif anlamda faydalanmasında etkilidir.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »
     
 

Yeni Yazılım Alt Yapısı Geçiş Süreci 

Web Sitemiz Yeni Yazılım Alt Yapısı İle Güncellenmiştir.

Mevcut Üyelik Bilgileriniz Yeni Sisteme Aktarılmıştır,

Eski Şifreler Mevcut Sistemde Yeniden Oluşturulmak Üzere

Şifremi Unuttum Linki Üzerinden Yeniden Talep Edilerek Yenilenmelidir.

 
     

 

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı
ShopPHP | v5