Menu
Alışveriş Sepetiniz
Toptan alımlarınız için Eminönü Tahtakale Şarkhan mağazamıza bekleriz. Sitemizdeki ürünleri toptan fiyatlarla almak ve toptan üyelik için bize ulaşabilirsiniz.

Kolye Uçları

Güzel bir görünüm için aksesuar tercihi çok önemlidir. Aynı zamanda bu aksesuarın çevreye ve doğaya zarar vermeden üretilmesini isteriz. Bu noktada doğal taşlar bizim için şifa kaynağı bir alternatif oluştururlar. Negatif enerjiden koruduklarına inanılan bu değerli taşlar birer göz alıcı takıya da dönüşebilirler. Dünyanın her yerinden getirdiğimiz doğal taşlar ve doğal taş takıların arasında yer alan kolye uçları şık hediye zincirle kolye olarak satılmaktadır. Başta ametist, akik, aventurin, lapis olmak üzere farklı aparatlarla bir araya getirilmiş kolye uçları en uygun fiyatlarla kolye ucu kategorimizde. Hem erkek hem de kadınların tercih edebilecekleri bu aksesuarlar pirinç malzeme, gümüş, altın kaplama seçeneklerine sahip.

Toptan takı alımlarında firmamızın ithalatçı olması nedeniyle toptan kolye ucu fiyatlarımız piyasanın çok altında fiyatlarla satılmaktadır. Ürün çeşitliliğimiz binlerce çeşitle sizleri beklemektedir.

Kolye Ucu Fiyatları Ne Kadar?

Doğal taş kolye ucu fiyatları kullanılan değerli taşın gem kalitesine, ağırlığına, tasarımına, tasarımında taş yer alıyorsa, taşın büyüklüğüne, özelliklerine, kullanılan metalin değeri ve benzeri birçok farklı detaya göre belirlenir. Hem kendinize hem sevdiklerinize hediye olarak satın alabileceğiniz doğal taş kolye ucu modelleri 5 TL’den 1000 TL’ye kadar farklı fiyat seçeneklerine sahiptir. Yıl dönümü, doğum günü, sevgililer günü sebebiyle sevgilinize ya da eşinize hediye edebileceğiniz ham değerli taşlı bir kolye aşkınızı ifade etmeniz için çok zarif bir yoldur.

Uygun fiyatlı ve ucuz bir takı mı arıyorsunuz?  Fakat bütçeniz mi kısıtlı? O zaman kolye uçlarımız bu konuda yardımınıza koşacaktır. Ortalama 50-60 CM uzunluğundaki hediye zincirin yanında kolye ucunuzu aynı zamanda hediye kutusunda size yolluyoruz. 

Parıltılı kolye uçlarını seven kişiler zirkon ve markazit taş süslemeli kolye uçlarını alabilirler. Daha organit olan mercan, sedef, inci kolye uçları da bu kategorimizde yer almaktadır.  Takı tasarımcısıysanız kolye küpe ve bileklik setleri hazırlıyor ve tasarlıyorsanız kolye uçlarını bu setlerinizde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda küpe tasarımında küçük aparat ve ara malzeme değişikliğiyle kolye uçlarını küpelerin bir parçası haline getirebilirsiniz.

Doğal Selenit Taşı Kolye - IMRKL00290 Doğal Selenit Taşı Kolye - IMRKL00290
Çok Satan -0 %
Doğal Taş Türü: Selenit Taşı
Ortalama 3 CM boyutlarda doğal ham beyaz renk selenit taşı kolye . Ürün piyasadaki sıkma taşlardan olmayıp tamamen doğaldır. Fiyat 1 Adet selenit taşı kolye fiyatıdır. Perakende Alımlarda Zincir Takılarak Gönderilir.  doğru değişen bir renk skalasına sahiptir. Sertlik..
45,26TL 45,26TL
Vergiler Hariç:38,35TL
Doğal Taş Türü: Akik Taşı
Ortalama 3 CM boyutunda markazit süslemeli doğal taş kolye ucu perakende alımlarda zincir takılarak akik kolye şeklinde gönderilecektir. Ürün doğal taş olduğundan her kolye ucunun birbirinden küçük ton ve şekil farklılıkları olabilir...
82,97TL 82,97TL
Vergiler Hariç:70,31TL
Doğal Taş Türü: Havlit Taşı
Ortalama 1,5-2 CM boyutunda Havlit doğal taş kolye ucu perakende alımlarda zincir takılarak akik kolye şeklinde gönderilecektir. Ürün doğal taş olduğundan her kolye ucunun birbirinden küçük ton ve şekil farklılıkları olabilir...
45,26TL 45,26TL
Vergiler Hariç:38,35TL
Kalp Kesim Sedef Taşı Doğal Taş Kolye - IMRKL00286 Kalp Kesim Sedef Taşı Doğal Taş Kolye - IMRKL00286
Çok Satan -0 %
Doğal Taş Türü: Sedef
Ortalama 2  CM boyutunda kalp kesim olan sedef doğal taş kolye ucu perakende alımlarda zincir takılarak akik kolye şeklinde gönderilecektir. Ürün doğal taş olduğundan her kolye ucunun birbirinden küçük ton ve şekil farklılıkları olabilir...
30,17TL 30,17TL
Vergiler Hariç:25,57TL
Ortalama 12  MM boyutunda damla kesim olan aytaşı doğal taş kolye ucu perakende alımlarda zincir takılarak akik kolye şeklinde gönderilecektir. Ürün doğal taş olduğundan her kolye ucunun birbirinden küçük ton ve şekil farklılıkları olabilir...
58,46TL 58,46TL
Vergiler Hariç:49,54TL
Çivi Kesim Kristal Kuvars Taşı Doğal Taş Kolye - IMRKL00076
Çok Satan -0 %
Ortalama 3-4 CM uzunluğunda olan kristal kuvars taşı kolye ucu perakende alımlarda zincir takılarak kristal kuvars kolye şeklinde gönderilecektir...
28,29TL 28,29TL
Vergiler Hariç:23,97TL
Ortalama 3-6 CM arası değişen boyutlarıyla altın kaplama koyu mavi tonlarıyla akik taşı uçlu doğal taş kolye perakende alımlarda zincir takılarak akik kolye şeklinde gönderilecektir. Özel günlerinizde sevdiklerinize verebileceğiniz güzel bir aksesuar seçeneğidir...
82,97TL 82,97TL
Vergiler Hariç:70,31TL
Ortalama 1.5-2.5 CM arası boyutlarda küçük işlenmemiş ham küçük mor ametist taşı. Ürün piyasadaki sıkma taşlardan olmayıp tamamen doğaldır. Fiyat 1 adet taş fiyatıdır. Ametist taşı, doğada muhteşem mor tonu ile ayırt edilen kuvars mineral ailesinin bir üyesidir. Aynı zamanda mor kuvars olarak da ad..
37,71TL 37,71TL
Vergiler Hariç:31,96TL
Ortalama 1- 1.5 - 2,5 CM ebatlarında tımbıl şekilsiz kahve tonları olan kaplangözü taşı doğal taş kolye ucu perakende alımlarda zincir takılarak kaplangözü kolye şeklinde gönderilecektir. Ürün doğal taş olduğundan her kolye ucunun birbirinden küçük ton ve şekil farklılıkları olabilir. Kuvars ailesi..
37,71TL 37,71TL
Vergiler Hariç:31,96TL
Ortalama 1-5-2 CM uzunluğunda beyaz şeffaf renk kristal kuvars taşı doğal taş kolye ucu perakende alımlarda zincir takılarak kristal kuvars kolye şeklinde gönderilecektir. Ürün doğal taş olduğundan her kolye ucunun birbirinden küçük ton ve şekil farklılıkları olabilir. Pandül zinciri takılarak pandü..
37,71TL 37,71TL
Vergiler Hariç:31,96TL
Pembe kuvars taşı doğal taş kolye ucu perakende alımlarda zincir takılıp pembe kuvars kolye olarak gönderilecektir. Kolye ucunun ortalama boyutu 3 CM'dir. Zincir uzunluğu yaklaşık 50 CM'dir. Ürün doğal taş olduğundan her kolye ucunda küçük renk ve şekil farklılıkları olabilir...
62,23TL 62,23TL
Vergiler Hariç:52,74TL
Tel Sarmalı Kaplangözü kaplangözü taşı doğal taş kolye ucu perakende alımlarda zincir takılıp kaplangözü kolye olarak gönderilecektir. Kolye ucunun ortalama boyutu 3 CM'dir. Zincir uzunluğu yaklaşık 50 CM'dir. Ürün doğal taş olduğu için her kolye ucu birbirinden küçük ton farklılıklarına sahip ..
62,23TL 62,23TL
Vergiler Hariç:52,74TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 188 (16 Sayfa)