Menu
Alışveriş Sepetiniz
Toptan alımlarınız için Eminönü Tahtakale Şarkhan mağazamıza bekleriz. Sitemizdeki ürünleri toptan fiyatlarla almak ve toptan üyelik için bize ulaşabilirsiniz.

Toptan Üyelik

Toptan Doğal Taş satın almak isteyen müşterilerimiz için;

Sitemizdeki ürün çeşitleri ve adetler internet depomuzdaki ürünlere aittir. Her geçen gün sitemize daha fazla ürün eklemekteyiz. İstanbuldaki mağaza ve depolarımızdan bazı ürünler sitemize eklenmiştir. 

Sitemizdeki toptan üyelik sistemiyle bulunduğunuz yerden bizden toptan fiyatla alışveriş yapabilirsiniz. Toptan üyelik kişisel alımlara kapalıdır. Hali hazırda satış yapan kişi ve firmalar ilk alımda sepet toplamı 300 TL ve üstünde alım yaparak üyemiz olabilir. İlk alım sonrası herhangi bir limit olmayacaktır. Satışı bırakan müşterilerimizin daha sonra bu üyeliklerini kişisel alımlar için kullanmamalarını rica ediyoruz. 

Toptan üye olmak için sadece sitemizdeki basit üyelik formunu doldurup bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Bize ulaştıktan sonra satış yaptığınız mecra ve hesaplarla ilgili bilgi vermeniz süreci hızlandıracaktır. Bize 0532 629 12 27 whatsapp hattı, sitemizdeki iletişim formları ve sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşabilirsiniz. 

Aynı zamanda bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek yeni gelen ürünlerimizden haberdar olabilirsiniz. Sitemizdeki e-bulten aboneliğini de yine firmamızdan en son haberleri almak için kullanabilirsiniz.

ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN